ALBERTíkova   

Terapeutická   psia škôlka 

Potrebujete postrážiť ale zároveň aj socializovať či riešiť nejaký problém svojho psíka  ? 

Mojim cieľom je poskytovať starostlivosť psíkom tak, aby som mala na každého z nich dostatok času, poskytla mu dostatok aktivít, podnetov a pohybu a aby som mohla každému jednému dopriať dostatok pohladení, lásky a pozornosti a práce na jeho ,,probléme,,.

S Bertíkom sa zameriavame na prirodzenú  základnú   socializáciu šteniatok, malých psíkov a menej problémových psíkov .

Príjem psíkov do 

Albertíkovej Terapeutickej škôlky, 

dennej , ale aj viac dennej aj na prespanie 

/ záleží od mnohých okolností a možností a dohode /

 je až po osobnom stretnutí na ktorom posúdime, či vášmu psíkovi dokážeme spoločne s Bertíkom byť nápomocní .

Všetko to začalo už dávno, kedysi v detstve, vždy som mala veľmi rada psíky, ale aj iné zvieratká. No najviac ma fascinovali psíky. No mala som aj rešpekt pred inými psami a stále mám pred psom ktorého nepoznám. Je to normálne a kto tvrdí, že nie, mýli sa. Vždy som sa motala okolo psíkov, a ľudia mi hovorili, že pes psa pozná. Keď som mala 20 rokov cca, mojim skutočným priateľom sa stal psík menom Lord. Bol to psík môjho vtedajšieho priateľa. Lord bol pravdepodobne Pitbull ale to neviem určite lebo bol odobratý majiteľovi, bol týraný. Nebol socializovaný a všetkého sa bál. No nakoniec bol ten najúžasnejší, najoddanejší psík. Nikdy som neštudovala nijakú školu na zvládanie povahy psa a stále pracujem so psíkmi intuitívne. A aj pri Lordíkovi sa mi to podarilo úplne prirodzene. Získať si jeho dôveru, lásku a oddanosť. 

Bohužiaľ s priateľom sme sa rozišli...nie toho rozchodu neľutujem, ľutujem len jedno, že som o Lorda nebojovala...on si ho zobral a viac som ho nevidela ... vtedy som si povedala že viac psíka nechcem, lebo mi skoro prasklo srdce...že som si ho nemohla nechať...

No samozrejme po rokoch, to život zariadil po svojom :-) dnes mám svoju novú psiu lásku Alberta - je to môj najkrajší DAR od môjho manžela. Albert - Bertík je staffbulík a má už 8 rôčkov. Je to skvelá povaha a je pre mňa úžasným učiteľom prítomného okamihu . Je fantastická povaha aj k iným psíkom a vychoval aj zajaca Adelku, mačičku Zorku, korelku Lolku a kámoší sa s mnohými inými zvieratkami. Je to pohoďáčik a ľudia a deti ho milujú a on samozrejme ich . Je to taká moja veľká ,,OPERKA,, pre deti :-) môj psí terapeut. 

Na začiatku sme s manželom uvažovali, že bude s nami robiť terapie, čo on aj robí v svoje podstate. Ale nakoniec som sa rozhodla som sa týmto smerom neuberať. Aby robil priamo terapeutického psíka. No dnes učí svojich psích kámošov ako sa chovať , ako byť v kľude a pohode. A ja len robím dozor :-)

Ja určite preferujem menej je viac. 

Tak u mňa to nie je o kvantite ale o kvalite . Keďže sa venujem aj riešeniu ,,problémov,, u psíkov. 

Teda váš psík bude mať individuálny prístup, keďže v mnohých prípadoch sa špecializujeme na zvládnutie ,,problému ,, daného psíka .

 Väčšinou je to jeden psík s ktorým pracujeme s mojim psíkom Albertíkom na jeho probléme.   

To či je váš psík vhodný do môjho programu Terapeutickej škôlky,  spoločne zistíme podľa toho aký je psík povahovo a aký problém potrebuje riešiť.  

ALBERTíkova Terapetutická 

PSIA ŠKOLKA 

Pokým ste v práci, váš psík u nás môže stráviť deň plný radosti, aktivít i odpočinku. Mojim cieľom je, aby bol spokojný, mal dostatok pohybu, hier i pohladení. Pobyt v škôlke nemá byť pre psíka "nutným zlom", ale naopak – som tu pre tých, ktorí chcú psíkovi dopriať v čase svojej neprítomnosti "niečo viac", chcú jeho život spestriť, obohatiť o nové kamarátstva a podporiť jeho zdravé sebavedomie. Pokiaľ si spolu niektorí psy nerozumejú a sú pri sebe v napätí, ich kontakt nesilím a radšej im doprajem hry s tými, s ktorými si "sedia". MIMORIADNE VHODNÉ PRE ŠTENIATKA A MLADÉ PSY.

V škôlke sa o vášho psíka postarám počas pracovných dní v čase medzi 7h-19h a cez víkend medzi 9-19h samozrejme všetko je možné podľa dohody. 

Preferujem menej je viac. Tak u mňa to nie je o kvantite ale o kvalite . Teda váš psík bude mať individuálny prístup. Maximálny počet psíkov je JEDEN :-) 

Ak trávite veľa času v práci, ste zaneprázdnení a nestíhate svojmu psíkovi venovať toľko času koľko by ste chceli, ja s Bertíko sme je tu pre Vás. 

Psík strávi svoj deň hrou a dostatkom pohybu a Vás potom čakajú už len pohodové chvíle so spokojným parťákom.

Najmä šteňací vek je dôležitou časťou psieho života. 

Práve počas neho pes zbiera základy pre budúce "pohodové" spolunažívanie so svojimi ľudskými a zvieracími spoločníkmi. 

Avšak v dnešnej uponáhľanej dobe sa nie každý môže naplno a intenzívne venovať svojmu šteniatku. 

My s Bertíkom Vám ponúkame riešenie: u nás sa šteniatkam počas dňa venujeme spoločne, najlepšiu školu dáva psík psovi o tom sa nedá diskutovať, tak to je !!!!

Bertík ich svojim chovaním prirodzene učí ako sa majú chovať a tu dostávajú najlepšie  základy socializácie, výchovy a výcviku. A ja to len dozorujem a usmerňujem :-)

 Samozrejme spolupracujeme aj s dospelými psíkmi, ale to je vždy až po vzájomnej dohode a samozrejme vhodnosti psíka, jeho povahy.

ALBERtíkova Terapeutická Psia škôlka

Cenník je orientačný –cena záleží od  sezóny, programu , problému, všetko je vec dohody...

Sezóna:

  • 1.júna-30.septembra
  • jarné prázdniny
  • 20.12.-4.1.
  • Veľkonočný piatok-Veľkonočný pondelok

Cena za individuálny Albertíkov terapeutický len jeden deň 50 € + služby nadštandart

Programy na viac dní: 

  • 1-7 dni v základe € + prípadné služby z nadštandart, záleží s ubytovaním, alebo bez neho
  • 7-14 dni v základe € + prípadné služby z nadštandart,záleží s ubytovaním, alebo bez neho
  • 14 a viac dní podľa potrieb cena dohodou... záleží s ubytovaním, alebo bez neho

Príplatky k ubytovaniu podľa nutnosti, potreby ...

služby nadštandart -
veterinárna starostlivosť, ošetrovanie + 5,00€ / deň
háravá sučka
(len po predchádzajúcom dohovore) + 5,00€ / deň
psík s ,,veľkým problémom ,,

+ 5,00€ / deň
varená strava, BARF + 3,00€ / deň  /ak si porciu psík donesie so sebou :-)/ , ak budem porciu pripravovať a dodávať ja tak 5€ na deň a záleží aj od veľkosti psíka 


V prípade dopravy, vyzdvihnutia, odovzdania na adresu zvieratka ,pre Liptovský Mikuláš a blízke okolie/ do 20km /

+ 10,00 €

Doprava mimo LM a okolia + 0,50€/km

Vyzdvihnutie si ubytovaného zvieratka mimo dohodnutý čas +15€
Zrušenie rezervácie alebo skrátenie pobytu +20€

* tieto ceny sú pohyblivé, a teda pre vás orientačné.

Prispôsobujeme ich podľa individuálnych potrieb a času stráveného v Albetíkovej terapeutickej škôlke . Podľa vašich a psíkových potrieb vám cenu s Betíkom spoločne ,,vykalkujeme,, po úvodnej konzultácii. :-)