Prístroje pre zdravie 

zdravie na prvom mieste

TIENS Generátor dezinfekčnej vody

videá :  https://www.youtube.com/watch?v=JBGI8hy_BP8

Generátor určený na sterilizáciu v domácnosti riadený mikropočítačom používa ako zdroj obyčajnú slanú vodu. Rýchlo a pohodlne vyrába účinný širokospektrálne použiteľný roztok chlórnanu sodného.

OLANSI Generátor dezinfekčnej vody vám prináša čistý priestor.

Vďaka kuchynskej soli a vode budete schopní vyrobiť takmer neobmedzené množstvo domácej dezinfekcie bez pridanej chémie. Tento roztok má všestranné využitie v každodennom živote na dezinfekciu oblečenia, potravín, domácnosti... Je vhodný na čistenie povrchov, potravín, nábytku a mnoho iného. Je bezpečný, ekologický, netoxický a bez vedľajších účinkov.

Chlórnan sodný účinne likviduje 99,9% baktérií.

Chlórnan sodný je účinné oxidačné činidlo so silnými baktericídnymi účinkami, ktoré môže nahradiť oxygenáty ako sú rôzne bielidlá. Roztok chlórnanu sodného rýchlo ničí všetky druhy patogénnych baktérií a vírusov ako sú escherichiacoli, staphylococcusaureus, plesne, bacillussubtilis a iných patogénnych baktérií a ničí HBsAG (povrchový antigén hepatitídy B).

Spolu s prístrojom dostanete podrobný NÁVOD na použitie s odporúčanými riedeniami pre rôzne účely použitia v domácnosti.

Pozrite si webináre s predstavením produktu i spôsobu užívania a jeho účinkov:

1. uvádzací webinár - pre zhliadnutie KLIKNITE SEM

Webinár s novými tipmi, skúsenosťami s užívaním a odporúčaniami - pre zhliadnutie KLIKNITE SEM

Videá:

Krátke video - používanie - KLIKNITE SEM

Krátke video - návod na používanie - KLIKNITE SEM

TIENS Hyper-H Dúšok zdravia - vodíková fľaša 

https://www.youtube.com/watch?v=UUKN24LULVE

Voda je kľúčovou zložkou nášho tela. Tvorí zhruba 60-70 percent ľudského organizmu. Každá telesná sústava je závislá od vody, od mechanizmu vylučovania toxínov až po trávenie. TIENS Hyper-H Dúšok zdravia je zariadenie, ktoré generuje voľné molekuly vodíka (H2). Pitím vody obohatenej o vodík poskytujete svojmu telu vodík, ktorý obieha v organizme, reaguje s voľnými radikálmi kyslíka a neutralizuje ich.

POPIS

TIENS Hyper-H Dúšok zdravia, vybavený mikropočítačom s inteligentným MCU kontrolným čipom, zosilňuje elektrický obvod a elektrolytickú mriežku z titánu-bieleho zlata. Nádoba dodáva elektrinu do oboch koncov elektrolytického pásu, ktorý elektrolyzuje vodné médium a produkuje vodu obohatenú o ióny vodíka. Dúšok zdravia disponuje farebným osvetlením, vďaka čomu počas úpravy vody rôznofarebne svieti. Toto malé, ľahké a šik zariadenie sa dá pohodlne prenášať.

Pozrite si na youtube video: TIENS Hyper H Dúšok zdravia (SK dabing)

Pozrite si na youtube video: Ako používať TIENS Hyper H Dúšok zdravia

Vodík je plyn so vzorcom H2, ktorý tvorí dvojatómové molekuly. Je to najľahší prvok vo vesmíre. Vďaka tomu má vysokú bunkovú biodostupnosť. Molekulárny vodík rýchlo preniká hlboko do buniek ľudského tela a mitochondrií a veľmi ľahko preniká krvno-mozgovou bariérou. V našom tele vodík funguje ako antioxidant, pomáha predchádzať poškodeniu buniek a zápalom, chráni DNA a bojuje proti nekontrolovanému rastu buniek. Tiež chráni bunku pred oxidatívnym stresom a podporuje prirodzenú obranyschopnosť tela. Je 863-krát silnejší ako koenzým Q10, 290-krát silnejší ako katechíny, 221-krát silnejší ako polyfenoly a 176-krát silnejší ako vitamín C.

Problém spočíva v tom, že vodík vo vode nie je schopný účinne prenikať do buniek v našom tele. Je to preto, lebo "voľný" vodík (molekula vodíka nenaviazaná na iné molekuly) je relatívne zriedkavý a, keďže ide o ľahký plyn, rýchlo sa vyparuje.

Hlavnou úlohou vody obohatenej o vodík je poskytnúť bunkám nášho tela vodík v ľahšie využiteľnej forme. Vodík je elektricky neutrálny, ľahko preniká cez biologické membrány a účinne pôsobí na všetky bunky ako antioxidant. Keď pijete vodu obohatenú o vodík z TIENS Hyper-H Dúšku zdravia, vodík obieha vo vašom tele vo forme iónov s voľným elektrónom a reaguje s voľným radikálmi kyslíka a neutralizuje ich. Voda obohatená vodíkom podporuje efektívnejšie fungovanie organizmu.

PÔSOBENIE

Voda, obohatená o vodík, produkovaná TIENS Hyper-H Dúškom zdravia:

 • čistí telo a kožu od toxínov
 • ako silný antioxidant pomáha chrániť bunky pred oxidatívnym stresom
 • podporuje prirodzenú obranyschopnosť tela

TIENS Multifunkčný prístroj na masáž hlavy


Náš prístroj, ktorý je dokonalou kombináciou tradičnej čínskej medicíny a modernej špičkovej patentovanej technológie, otvoril novú cestu v oblasti wellness aplikácií. TIENS Multifunkčný prístroj na masáž hlavy, navrhnutý ako inteligentný mikropočítač s mono-čipom, pomáha uviesť do rovnováhy náš pocit pohody tým, že upravuje bioelektrickú aktivitu ľudského tela a mení tak nepravidelný elektrický potenciál na normálny. Prístroj využíva aj laserové žiarenie, ktoré môže stimulovať bunky organizmu a podporuje v nich chemické reakcie a biologické posilnenie. Funkcia vibračnej masáže ponúka pôžitok z pohodlia pri úprave elektrického potenciálu hlavy, zmierňuje únavu a zlepšuje pamäť.

POPIS

Regulácia bioelektriny

TIENS Multifunkčný prístroj na masáž hlavy môže bezpečne, rýchlo a ľahko obnoviť elektrický potenciál a uviesť ho do rovnováhy. Princíp fungovania TIENS Multifunkčného prístroja na masáž hlavy spočíva v úprave elektrického potenciálu poškodených buniek bioelektrickou cestou, teda v nastavení bioelektrickej rovnováhy nášho tela.

Regulácia prúdenia krvi

Prečesávaním prístroj reguluje hodnotu elektrického potenciálu buniek a prípadné abnormálne hodnoty vracia do normálu, obnovuje tak zdravý stav. Vďaka vstavanému špeciálnemu obvodu, ktorý aktivuje uzavretý okruh ľudského tela pre zvýšenie záporného náboja, rýchlo reguluje nevyvážený potenciál a vracia ho do normálneho stavu. TIENS Multifunkčný prístroj na masáž hlavy nemá iba funkcie na vyrovnávanie prúdenia krvi, ale tiež spriechodňuje meridiány, vyrovnáva jin-jang a tým zvyšuje celkový pocit pohody.

Stimulácia laserom

TIENS Multifunkčný prístroj na masáž hlavy pracuje s laserom nízkej intenzity (s 650 nm vlnovej dĺžky a výkonom 5 mW) s mnohými pozitívnymi biologickými účinkami, ktoré stimulujú bunky tela, podporuje v nich chemické reakcie a zlepšuje prirodzenú obranyschopnosť organizmu.

Zabraňuje vypadávaniu vlasov a plešatosti

Nízka intenzita laserového žiarenia na pokožku hlavy je schopná výrazne zvýšiť schopnosť regenerácie krvných kapilár a kolagénových vlákien, zlepšiť a zintenzívniť proces metabolizmu kmeňových buniek vlasových folikulov, čím podporuje regeneráciu vlasov a obmedzí ich nadmerné vypadávanie.

Masáž ako spôsob ochrany zdravia

Podľa tradičnej čínskej medicíny o meridiánoch a kolaterálnych dráhach je možné masírovaním akupunktúrnych bodov na hlave udržať tieto cesty v priechodnom a bezproblémovom stave. Prečesávanie účinne zmierňuje závraty a únavu spôsobenú nadmernou mozgovou činnosťou a tým zmierňuje únavu mozgu, posilňuje pamäť, opäť povzbudí mozgovú činnosť aj zmierňuje napätie a bolesti svalov.

ÚČINKY

 • Vyrovnáva prúdenie krvi
 • Pôsobí ako prevencia bioelektrickej nerovnováhy v bunkách tela
 • Zlepšuje proces metabolizmu buniek vlasových folikulov
 • Podporuje regeneráciu vlasov a zabraňuje šediveniu vlasov
 • Zmierňuje únavu
 • Poskytuje laserovú stimuláciu v rôznych biologických aplikáciách
 • Zvyšuje regeneračné schopnosti krvných kapilár a kolagénových vlákien

UPOZORNENIE:

Tento prístroj sa neodporúča používať ľuďom s elektronickými medicínskymi implantátmi, ako je kardiostimulátor, tehotným ženám, pacientom s duševnými poruchami alebo zlyhaním obličiek a tým, ktorí sú alergickí na produkt.

Používajte denne! Kedykoľvek! Kdekoľvek!


Multifunkčný prístroj na čistenie chladničiek


Máte problém s nepríjemnými pachmi v chladničke, skrinke na topánky, šatníku či na toalete? Zbavte sa ich s TIENS Multifunkčným prístrojom na čistenie chladničiek. Zariadenie využíva silný oxidačný mechanizmus ozónu na dosiahnutie funkcie odstránenia nepríjemných pachov, dezinfekcie a zachovania čerstvosti potravín.

TIENS Multifunkčný prístroj na čistenie chladničiek je moderné malé prenosné a ľahko ovládateľné zariadenie, ktoré spája princípy biotechnológie, elektroniky a mechaniky, využívajúc systém ovládania inteligentným čipom na úspešnú aplikáciu ozónu (O3) v bežnom živote. Zariadenie využíva unikátne účinky ozónu na odstránenia organických a anorganických pachov v priestoroch a zariadeniach v domácnosti, napr. v chladničke, ale aj v skrinkách na topánky, šatníkoch alebo na toaletách. Nemaskuje nepríjemné pachy ako tradičné osviežovače vzduchu, ale ich odstraňuje. Okrem toho pri použití v chladničke predlžuje čerstvosť potravín, eliminuje baktérie a ničí patogénne huby.

Zariadenie je vybavené tromi režimami prispôsobenými rôznym podmienkam. Ľahko sa ovláda jedným tlačidlom on-off.

TIENS Multifunkčný prístroj na čistenie chladničiek je účinný a ekonomický prístroj, ktorý vyžaduje nabíjanie z elektrickej zásuvky len raz mesačne.

Ozón (O3) je forma kyslíka, ktorá má o jeden atóm kyslíka viac ako atmosférický kyslík (O2), ktorý dýchame. Ozón sa vytvára prirodzene v stratosfére, kde je kyslík vystavený ultrafialovému žiareniu alebo bleskom s vysokým napätím. V stratosfére sa molekuly kyslíka štiepia a vytvárajú jednotlivé atómy kyslíka (O1). Tieto putujúce atómy kyslíka sa ďalej viažu na molekuly kyslíka a tvoria ozón.

Ozón je dokonalým prírodným čističom. Keďže ozón je vysoko reaktívny, pohotovo oxiduje (rozkladá) organické substancie. Keď ozón príde do kontaktu s inou organickou alebo anorganickou látkou, jeden atóm kyslíka sa odtrhne, naviaže sa na zlúčeninu a oxiduje (alebo čistí) ju.

Zariadenie je vybavené tromi režimami prispôsobenými rôznym podmienkam. Ľahko sa ovláda jedným tlačidlom on-off.

TIENS Multifunkčný prístroj na čistenie chladničiek je účinný a ekonomický prístroj, ktorý vyžaduje nabíjanie z elektrickej zásuvky len raz mesačne.

PÔSOBENIE

TIENS Multifunkčný prístroj na čistenie chladničiek je možné použiť na:

 • odstránenie (nie maskovanie ako väčšina tradičných osviežovačov vzduchu!) organických a anorganických pachov v domácnosti, napr. v chladničke, skrinkách na topánky, šatníkoch a toaletách
 • predĺženie čerstvosti potravín uskladnených v chladničke
 • zastavenie rastu patogénnych baktérií a húb, udržiavanie hygieny v chladničke