YODEYMA - Boreal 100ml

Parfém je inšpirovaný vôňou Baccarat - Rouge 540.

Vedeli ste o tom že vôňa sa nedá patentovať? Ak chcete ušetriť niekoľko desiatok €, parfémy značky YODEYMA sú pre vás tým najlepším riešením.

POPIS: Návyková, žiarivá a intenzívna, s jantárovými, kvetinovými a drevitými tónmi, vyžaruje zmyselnú a elegantnú vôňu, ktorá sa po minútach ešte zintenzívni

Parfém je intenzívny a veľmi trvácny.

Podrobný popis

VONNÉ TÓNY

Vôna BOREAL je jedinečný a luxusný UNISEX parfém, ktorý v sebe spája tajomstvo a eleganciu. Jeho vôňa je zložená z kombinácie jemných kvetín, šťavnatého ovocia a hlbokých drevitých tónov, čo vytvára neodolateľnú a nezabudnuteľnú vôňu, tak ako jej svetoznáma inšpirácia Baccarat - Rouge 540. Je to ideálny parfém pre ženy, ktoré chcú vyčnievať z davu a pre mužov, ktorí chcú zaujať. Tento parfém je skutočným umeleckým dielom a poteší každého, kto ho nosí."

Hlava parfému Vás privíta vôňou horkých mandlí a šafranu. Jej srdce rozpráva akordmi egyptského jazmínu a cédrového dreva. Základu kompozície vládne pravá ambra, elegantné drevo a neodolateľné pižmo. Týmto parfumom sa zaručene stanete centrom pozornosti každého stretnutia.

Tóny hlavy

jazmín, šafran

Tóny srdca

ambrové drevo

Tóny základu

živica z jedle, céder

Hlava parfému predstavuje tóny, ktoré pocítite ako prvé.
Srdce parfému predstavuje dušu parfému.
Základ parfému predstavuje hĺbku vône parfému.

27,90 €