samopomoc s EFT 

pomôž sebe a svojim najbližším 

Naučte sa raz a navždy používať techniky EFT s ktorými môžete zmeniť svoj život k lepšiemu
 • Chcete vedieť, ako môžete vo Vašich vzťahoch zažívať viac lásky a menej hádok?
 • Ako žiť život bez bolestí a fyzických problémov, tak aby Vás už viac neobmedzovali vo Vašom živote?
 • Ako sa otvoriť hojnosti a úspechu a zarábať toľko, koľko ste si vysnili?
 • Ako sa zbaviť svojich najväčších strachov, iných nepríjemných pocitov či spomienok, ktoré Vám nedovolia roztiahnuť krídla?

Naučte sa techniku, s pomocou ktorej môžete za 15 - 30 minút dennej práce na sebe zmierniť alebo úplne vyriešiť svoje problémy v akejkoľvek životnej oblasti a dosiahnuť zmeny, po ktorých túžite.

Ja Vás tento jednoduchý a efektívny nástroj naučím v 7 krokoch.Tým nástrojom je metóda EFT, ktorej celý názov znie Emotional Freedom Techniques (v preklade techniky emočnej slobody).

Možno aj Vy práve teraz zažívate 

strachy, 

❌ úzkosť, 

❌ máte zdravotné problémy

❌  Vaše vzťahy nie sú práve najideálnejšie 

❌ Vaša práca Vás ubíja a neprináša toľko financií, koľko pre svoj život potrebujete. 

❌ A možno Vás trápi niečo úplne iné.

❌ A možno patríte k tým, čo nevedia ako ďalej. 

❌ Opakovane sa Vám deje to isté (s väčšími či menšími obmenami) a vy už neviete, ako z tohto večného kolotoča vystúpiť. ste vyskúšali všetko možné a nič nefungovalo poriadne, či dlhodobo.

Predstavte si, že...

sa dokážete jednoducho zbaviť stresu 

✅ vďaka tomu sa uvoľniť sa 

✅ oslobodiť sa od strachov a paniky 

✅ konečne budete žiť slobodný život bez obmedzení 

✅ prepustíte zlé spomienky 

✅ vďaka tomu začnete viac žiť prítomnosťou 

✅ môžete zlepšiť Váš zdravotný stav 

✅  uľaviť si od fyzických problémov 

✅  vďaka tomu sa venovať tomu, čo Vám robí radosť a čo ste doteraz robiť nemohli 

✅ zlepšíte Vaše vzťahy, prácu, hojnosť....

✅ spravíte koniec s Vašimi starými nepotrebnými návykmi, ktoré Vás vďaka tomu, 

✅ už nebudú viac obmedzovať 

toto všetko zvládnete sami za pomoci EFT a odteraz môžete EFT použiť vždy, keď budete potrebovať, či už to bude v autobuse, na porade v práci alebo kdekoľvek inde už navždy budete mať v rukách nástroj, ktorý Vám pomôže cítiť sa spokojne a radostne.

Od Janky pre vás,


Na Katku som natrafila úplnou náhodou, asi pred trištvrte rokom, kedy som hľadala skúsenú kozmetičku na líčenie...
Po prvom stretnutí s Katkou som cítila, že má niečo v sebe, čo z nej vyžaruje veľkú energiu...
Je to dar, ktorým dokáže pomôcť iným ženám k vedomému životu, sebaláske a sebaprijatiu.❤️
Katku som začala čoraz viac vyhľadávať, ako moju sprievodkyňu na ceste životom, pretože sama niekedy zablúdim do "slepých uličiek" a neviem, ktorým smerom sa mám v živote vydať...
Katka mi ukázala ako s láskou prijať všetky veci, ktoré sa mi v živote dejú, poďakovať za ne a uvedomiť si, že práve bez nich by som nebola tam kde som a tým kým som❤️...
...uvedomila som si, na čom v živote skutočne záleží.
Katka ma naučila, ako sa nebáť o svoju budúcnosť, pustiť svoje strachy a žiť v prítomnom okamihu, TU a TERAZ.
Vždy keď stojím na mieste a neviem ako ďalej, podá mi pomocnú ruku, a pomáha mi prijať a zvládnúť situácie a všetky skúšky, ktorým čelím.
Som veľmi vďačná Kati, že si sa objavila v mojom živote a ďakujem ti, že pri mne stojíš a pomáhaš mi.❤️

S EFT som pomohla už desiatkam ľuďom a pomôžem aj Vám.

Ukážem Vám, čo všetko s EFT môžeme dosiahnuť.

Vďaka 7 lekciám dostanete do ruky nástroj, ktorý má tú moc, zmeniť Váš život v každej oblasti, v ktorej to potrebujete a chcete.

Od Markétky , pre vás

Katka odehrála v mém životě velmi důležitou roli. Již před lety se mi věnovala v oblasti kosmetiky, péče o sebe a poradenství jak v tom pomáhat jiným ženám. Její přístup mi opakovaně dodával sebevědomí a sílu, neboli i jiný pohled na sebe, než jsem měla. Nezapomenu na to, když mě poprvé nalíčila dle sebe, jak mě ona vnímá. Vyrazila mi dech, protože najednou jsem místo holky viděla silnou a energickou ženu. A přesně taková jsem byla a potřebovala se naučit pracovat se svou energií. Naše cesty se pak na chvíli rozešli mým stěhováním a různými změnami a komplikacemi v životě. Až najednou jsem se ocitla úplně na dně a nevěděla jak dál pokračovat v životě. O své síle a odhodlání někde hluboko uvnitř jsem věděla, ale cítila jsem se v kolotoči svých pocitů a toho co mi říkalo okolí. Už jsem si nebyla jistá, zda já vidím věci správně. Měla jsem opět a opět pocit, že chyba je ve mně, že já se musím měnit, ubírat ze svých nároků a potřeb. A pak se mi rozsvítilo a požádala jsem Katku o terapie. Po letech mi někdo položil otázku, zda jsem opravdu šťastná a zda si vím představit můj život takto za 5let. Katka pořád ve mně viděla tu hodnotu jako ped 10 lety, naučila mě přemýšlet a vnímat svoji hodnotu. Naučila mě poslouchat sama sebe. Pořád slyším: ,,Markétka, počúvaš sa?,, Dala mi konkrétní rady, co dělat když mi bude nejhůř. Po letech trápení s mou diagnozou ,,generalizované úzkostní poruchy,, jsem se cítila lépe a lépe. Díky těmto terapiím jsem mohla velmi rychle vysadit léky a doteď čerpám z toho jak moc mi pomohla. Katka je opravdu poklad a má obrovské srdce. Moc si vážím, že ji můžu poznat a být s ní v kontaktu. 

od Veroniky , pre vás

S Katkou sme sa spoznali veľmi nečakaným spôsobom a myslím si, že sme si hneď padli do očka. Vedeli sme sa okamžite porozprávať na rôzne témy. Svojou osobnosťou ma tak zaujala a oslovila až som si u nej dohodla stretnutie. Chodím k nej už nejakú dobu a môžem povedať, že je to úžasná osôbka s veľmi ľudským, profesionálnym a empatickým prístupom. Otvorila mi oči a ukázala aký môže byť život krásny, že nie vždy je všetko tak ako to človek vidí so svojho pohľadu. Pomohla mi vnímať sa ako ženu a vážiť si samú seba. Zároveň ma naučila EFT techniku, ktorá mi pomáha v najnáročnejších chvíľach. Myslím si, že v dnešnej dobe každý potrebuje niekoho takého vo svojom živote kto mu povie aj svoj nezainteresovaný názor a pohľad. Pre mňa sa Katka stala jednou s najbližších ľudí v mojom živote a veľmi si ju vážim. 

S EFT vo svojom každodennom živote dosiahnete väčšiu pohodu a radosť.

V jednotlivých lekciách sa naučíme

EFT - Ako na to

 • Povieme a ukážeme si, ako EFT funguje a ako prebieha v praxi a vďaka tomu už budete môcť EFT používať vždy a všade.

Vonkajšie prejavy a príznaky
 • Naučíme sa, na čo sa zamerať pri spracovávaní toho, čo je najviditeľnejšie - a to je to, čo momentálne pociťujeme ako nepríjemné. Či už sú to problémy fyzické, vzťahové, pracovné atď. Vďaka tomu pomenujete svoje problémy konkrétnejšie a o to efektívnejšie sa ich zbavíte.
Pocity a emócie

 • Ukážeme si ako pracovať s nepríjemnými pocitmi a emóciami, ktoré nás v súvislosti s našim problémom trápia a vďaka tomu sa ich dokážete zbaviť aj sami.

Udalosti a situácie

 • Pozrieme sa na konkrétne udalosti a situácie z nášho života, ktoré nás negatívne ovplyvňujú až dodnes.

Technika filmu

 • Pomocou tejto techniky sa naučíme spracovať práve tie vyššie spomenuté nepríjemné situácie a udalosti z nášho života.

Obmedzujúce presvedčenia

 • Ozrejmíme si, čo to obmedzujúce presvedčenia sú, ako ich odhaliť a následne spracovať. Vďaka tomu Vás už nebudú vo Vašom živote viac spútavať a budete mať väčšiu slobodu vo všetkom.

Psychologický reverz

 • Dozviete sa, prečo sa nám napriek nášmu úsiliu a snahe nedarí zbaviť našich problémov a dosahovať naše ciele a naučíme sa ako s psychologickým reverzom pracovať. A vďaka tomu, čo sa dozviete v tejto lekcii, budete svoje ciele dosahovať ľahšie.

Cena online tréningu 

ZOBER SVOJ ŽIVOT DO SVOJICH RÚK s technikami EFT

 cena  122 €

 

  


 cena je dočasná :-) určite nebude nižšia, na to nečakaj ...


cenu budem časom upravovať smerom nahor 

 Hodnota kurzu +tréningu je omnoho, OMNOHO  vyššia


 k lekciám sa kedykoľvek môžete vrátiť         

Online tréning je pod mojím osobným vedením, teda som na téningu osobne prítomná.                           

v tomto kurze získate celoživotný efektívny nástroj na zlepšenie svojho života ale aj života svojich blízkych

                      chcem vstúpiť do  mesačného trénigu

ZOBER SVOJ ŽIVOT DO SVOJICH RÚK  s EFT 

 • Čo vám tréning prinesie


Zistíte, ako EFT funguje a vďaka tomu už navždy budete vedieť, ako na to, aby ste sa cítili v pohode, nech sa deje, čo sa deje

Zbavíte sa svojich strachov, ktoré Vás obmedzovali v živote a vďaka tomu budete žiť slobodnejší a radostnejší život

Uvoľníte zo svojho tela a mysle nepríjemné emócie a spomienky

Získate efektívny nástroj na seba rozvoj, ktorý môžete využívať už navždy

Odhalíte skryté programy a vzorce, ktoré Vám neslúžia tak, ako by ste chceli a naučíte sa, ako ich spracovať a zmeniť na také, ktoré Vám budú pomáhať žiť život podľa Vašich predstáv

Obnovíte svoju vnútornú rovnováhu a to Vám umožní, viac si život užívať

Naučíte sa, ako svoje ciele dosahovať s väčšou ľahkosťou

Naučte sa raz a navždy používať techniky EFT s ktorými môžete zmeniť svoj život k lepšiemu
Chcete vedieť, ako môžete vo Vašich vzťahoch zažívať viac lásky a menej hádok?Ako žiť život bez bolestí a fyzických problémov, tak aby Vás už viac neobmedzovali vo Vašom živote?Ako sa otvoriť hojnosti a úspechu a zarábať toľko, koľko ste si vysnili?...

Od Markétky , pre vás

Katka odehrála v mém životě velmi důležitou roli. Již před lety se mi věnovala v oblasti kosmetiky, péče o sebe a poradenství jak v tom pomáhat jiným ženám. Její přístup mi opakovaně dodával sebevědomí a sílu, neboli i jiný pohled na sebe, než jsem měla. Nezapomenu na to, když mě poprvé nalíčila dle sebe, jak mě ona vnímá. Vyrazila mi dech, protože najednou jsem místo holky viděla silnou a energickou ženu. A přesně taková jsem byla a potřebovala se naučit pracovat se svou energií. Naše cesty se pak na chvíli rozešli mým stěhováním a různými změnami a komplikacemi v životě. Až najednou jsem se ocitla úplně na dně a nevěděla jak dál pokračovat v životě. O své síle a odhodlání někde hluboko uvnitř jsem věděla, ale cítila jsem se v kolotoči svých pocitů a toho co mi říkalo okolí. Už jsem si nebyla jistá, zda já vidím věci správně. Měla jsem opět a opět pocit, že chyba je ve mně, že já se musím měnit, ubírat ze svých nároků a potřeb. A pak se mi rozsvítilo a požádala jsem Katku o terapie. Po letech mi někdo položil otázku, zda jsem opravdu šťastná a zda si vím představit můj život takto za 5let. Katka pořád ve mně viděla tu hodnotu jako ped 10 lety, naučila mě přemýšlet a vnímat svoji hodnotu. Naučila mě poslouchat sama sebe. Pořád slyším: ,,Markétka, počúvaš sa?,, Dala mi konkrétní rady, co dělat když mi bude nejhůř. Po letech trápení s mou diagnozou ,,generalizované úzkostní poruchy,, jsem se cítila lépe a lépe. Díky těmto terapiím jsem mohla velmi rychle vysadit léky a doteď čerpám z toho jak moc mi pomohla. Katka je opravdu poklad a má obrovské srdce. Moc si vážím, že ji můžu poznat a být s ní v kontaktu. 

Od Janky pre vás,


Na Katku som natrafila úplnou náhodou, asi pred trištvrte rokom, kedy som hľadala skúsenú kozmetičku na líčenie...
Po prvom stretnutí s Katkou som cítila, že má niečo v sebe, čo z nej vyžaruje veľkú energiu...
Je to dar, ktorým dokáže pomôcť iným ženám k vedomému životu, sebaláske a sebaprijatiu.❤️
Katku som začala čoraz viac vyhľadávať, ako moju sprievodkyňu na ceste životom, pretože sama niekedy zablúdim do "slepých uličiek" a neviem, ktorým smerom sa mám v živote vydať...
Katka mi ukázala ako s láskou prijať všetky veci, ktoré sa mi v živote dejú, poďakovať za ne a uvedomiť si, že práve bez nich by som nebola tam kde som a tým kým som❤️...
...uvedomila som si, na čom v živote skutočne záleží.
Katka ma naučila, ako sa nebáť o svoju budúcnosť, pustiť svoje strachy a žiť v prítomnom okamihu, TU a TERAZ.
Vždy keď stojím na mieste a neviem ako ďalej, podá mi pomocnú ruku, a pomáha mi prijať a zvládnúť situácie a všetky skúšky, ktorým čelím.
Som veľmi vďačná Kati, že si sa objavila v mojom živote a ďakujem ti, že pri mne stojíš a pomáhaš mi.❤️

od Veroniky , pre vás

S Katkou sme sa spoznali veľmi nečakaným spôsobom a myslím si, že sme si hneď padli do očka. Vedeli sme sa okamžite porozprávať na rôzne témy. Svojou osobnosťou ma tak zaujala a oslovila až som si u nej dohodla stretnutie. Chodím k nej už nejakú dobu a môžem povedať, že je to úžasná osôbka s veľmi ľudským, profesionálnym a empatickým prístupom. Otvorila mi oči a ukázala aký môže byť život krásny, že nie vždy je všetko tak ako to človek vidí so svojho pohľadu. Pomohla mi vnímať sa ako ženu a vážiť si samú seba. Zároveň ma naučila EFT techniku, ktorá mi pomáha v najnáročnejších chvíľach. Myslím si, že v dnešnej dobe každý potrebuje niekoho takého vo svojom živote kto mu povie aj svoj nezainteresovaný názor a pohľad. Pre mňa sa Katka stala jednou s najbližších ľudí v mojom živote a veľmi si ju vážim.