Pracujem so ženskou dušou...

21.10.2020

Pracujem so ženskou dušou ...

som v prvom rade Žena so svojim príbehom :-)a svojou dlhou kľukatou cestou a až potom Certifikovaná Terapeutka energetickej psychológie, poradkyňa pre krásu a zdravie .
Po mnohých naliehaniach od mojich klientiek , aby som zdielala svoje skúsenosti a svoj príbeh , aby som inšpirovala Ženy svojim príbehom ... Tak som sa napokon rozhodla tak urobiť . Rozhodla som sa založiť si webovú stránku na ktorej sa môžete učiť, inšpirovať, spoločne môžeme budovať vaše sebavedomie a sebahodnotu .
Moja práca je venovaná Ženám ... ktoré sa nachádzate možno tam kde ja pred pár rokmi .
Na križovatke , v začarovanom kruhu....po rozchode, rozvode, bez sebavedomia, sebahodnoty, sebalásky, s pocitom viny, neistoty, nelásky, sebapodcenovania , v stave zúfalstva , strachu z toho čo bude a td a tdďalej
...ALE !!!!!!!!!! s pocitom že musí prísť nejaká zmena , že už ďalej takto nechcete žiť a že tú zmenu chcete urobiť ... .
Venujem sa tu , rôznym témam, tomu ako sa znovu začať mať rada a prijať sa presne tak aká som , ako začať odznova ...
Ako som ja začala Žiť život o ktorom som niekedy len snívala ALE cítila som že si zaslúžim viac a že chcem žiť svoj sen . A ono toto všetko sa práve dialo pred rokmi mne a možno sa to deje teraz TEBE . A o pri tom ti chcem byť inšpiráciou a byť ti nápomocná , byť TI oporou ...budem zdieľať formou videí , príspevkov, úloh, konkrétnych krokov , návodov ako na to ,ako som to zvládla ja a ako to môžeš zvládnuť aj TY ...
Chceš začať svoju premenu svoj REŠTART - svoj NOVÝ ZAČIATOK - TVOJ NOVÝ ŽIVOT ... plný zdravia, lásky, radosti , šťastia , hojnosti, a splnených snov , krásnych plnohodnotných vzťahov ???
Ak to tak cítiš a chceš !!! pridaj sa k nám .
Môžeš začať tým , že si stiahneš môj eBook - SEBAláska , venovaný všetkým ženám a ich sebavedomiu

AKO Vám môžem pomôcť ?