JAPONSKA MANIKÚRA

Trápia vás poškodené nechty?

 Pomôže vám japonská manikúra 

Trápia vás   Lámavé, šupinaté či tenučké nechty? Iste, každá z nás túži po krásnych rukách, ktoré zdobia elegantné, udržiavané nechty. Manuálna práca, stres či nedostatočná výživa však nechty veľmi oslabujú a ničia. Niekedy vieme ich stav ovplyvniť rôznymi výživovými doplnkami, väčšinou však ide o komplex vitamínov B, s ktorými síce budete mať krajšie vlasy a nechty ale aj niekoľko nepekných kíl navyše. Chcete mať teda pekné a pestované nechty ako zo salónu? Vyskúšajte japonskú manikúru!

Zrejme sa vám pojem manikúra automaticky viaže s profesionálnym ošetrením, po ktorom odchádzate z nechtového štúdia s nádherne dekorovanými nechtami. Japonská manikúra však nie je o vyšperkovaných farebných nechtoch, ktoré si každý všimne, a s ktorými sa bojíte aj umyť riad. Japonská manikúra je predovšetkým výživa, ktorá doplní nechtom chýbajúce látky, naštartuje ich regeneráciu, vytvorí ochranný film a dodá vašim nechtom lesk o akom ste ani nesnívali. 


Unikátne zloženie

Japonská manikúra sa nazýva aj malým zázrakom. Nejde o bežnú úpravu nechtov lakmi, ale o ošetrenie vyživujúcou kúrou, ktorá je v Japonsku známa už storočia a bola privilégiom dám z vyšších kruhov. Japonská manikúra v zásade nie je nič viac ako dva tégliky, pilník a dve leštičky.

To čo robí japonskú manikúru takou výnimočnou je unikátna zmes vitamínov, minerálov a ďalších látok. Základná pasta odstraňuje ryhovanie a nerovnosti nechtu, avšak mimoriadne šetrne, tak šetrne, ako to nedokáže žiadny pilník. Táto polosuchá pasta obsahuje bentonit, je to prírodná hornina pochádzajúca z pravekých morí, ktorá sa skladá z kremíka a ošetrujúcich lipidov.  Bentonitová pasta sa do nechtov zapracováva špeciálnou leštičkou, nechty zostanú nielen vyhladené, ale zároveň aj spevnené so zachovaním pružnosti.

Druhý prípravok japonskej manikúry je vysokovýživný prášok z parafínov a včelieho vosku obohatený o vitamíny A, H, E, a provitamín B5. Na zapracovanie tohto prášku slúži druhá leštička, ktorá ho vplyvom zvýšenej teploty pri trení rovnomerne roznesie po celom nechte a prehriatím sa dostane do hlbokých štruktúr nechtu. Ošetrený necht vyzerá ako po nalakovaní priehľadným lakom, avšak, účinok ošetrenia trvá niekoľko týždňov! 

Žiadne odlakovanie, žiadne ošupujúce sa laky. Nádherné a ošetrené nechty celé týždne - v tom spočíva tajomstvo japonskej manikúry.

Postup pri ošetrení nechtov japonskou manikúrou

Japonská manikúra dezinfekcia rúk, odlakovanie nechtov, úprava dĺžky a tvaru nechtov, zmäkčujúci prípravok, zatláčanie kutikuly, hĺbková ozdravujúca úprava/kúra nechtových platničiek - zmatnenie, zatláčanie pasty a leštenie púdrom, ošetrenie kutikuly vitamínovým olejčekom, krémovanie a jemna masáž rúk, celkova regeneracia pokozky na rukach, pilingom, hydratacia a regeneracia vyzivnou vazelinkou a hydratacnym kremikom. Rucicky a nechtiky nadherne, prirodzene ako detska ritka 25€/60min