ODVÁŽNA ŽENA

ŠŤASTNÁ ŽENA

Všetko je v  Tvojej  hlave  , 

pri spolupráci so mnou to tam spolu správne popreukladáme a

začneš   ŽIŤ úplne iný život .

4 intenzívne  STRETNUTIA mesačne 


  • ZMENU ktorú si teraz nevieš ani nemôžeš predstaviť
  • ZMENU myslenia  
  • Vnímania sa inak, z nového  pohľadu 
  • ZMENU v seba vedomí , seba hodnote 
  • uvedomenie si mnohých svojich strachov, ktoré Ti  nedovolia byť šťastnou 
  • nielen uvedomenie, ale i riešenie strachov na podvedomej úrovni a ich uvoľnenie a prepracovanie na nové vzorce chovania

Práca na - seba vedomí  - seba hodnote - seba poznaní  

 to je kľuč k šťastnému životu  Čo nás spolu 

 čaká ???
Osobná  spolupráca   

 vždy vysoko individuálna a nastavujem ju podľa Tvojich najvyšších potrieb  a je pre mňa  prioritou, 

 pomáhať TI osobne .


 Ži svoje sny -  s nami 

Je to nádherná cesta plná , nádherných stretnutí , prerodu na nového človeka... 

naše priateľstvá je naj odmena pre mňa ... váš úsmev a spokojnosť je to čo sa nedá ničím zaplatiť ...teším sa na Tvoju zmenu.

Uvoľni sa a 

Ži šťastnejší život, zaslúžiš si to aj  Ty

ĎAKUJEM , že TI  smiem   podať pomocnú ruku

! ! !

Od vás , pre vás ...

 pomáhaš mi  ❤️ ĎAKUJEM ❤️

Som veľmi vďačná Kati, že si sa objavila v mojom živote a ďakujem ti, že pri mne stojíš a pomáhaš mi.❤️


,,Katka odehrála v mém životě velmi důležitou roli. Již před lety se mi věnovala v oblasti kosmetiky, péče o sebe a poradenství jak v tom pomáhat jiným ženám. Její přístup mi opakovaně dodával sebevědomí a sílu, neboli i jiný pohled na sebe, než jsem měla...


Ku Katke chodím  už nejakú dobu a môžem povedať, že je to úžasná osôbka s veľmi ľudským, profesionálnym a empatickým prístupom. Otvorila mi oči a ukázala aký môže byť život krásny, že nie vždy je všetko tak ako to človek vidí so svojho pohľadu. Pomohla mi vnímať sa ako ženu a vážiť si samú seba. Zároveň ma naučila EFT techniku, ktorá mi pomáha v najnáročnejších chvíľach. 


 ❤️ ĎAKUJEM ❤️

Od Markétky , pre vás

Katka odehrála v mém životě velmi důležitou roli. Již před lety se mi věnovala v oblasti kosmetiky, péče o sebe a poradenství jak v tom pomáhat jiným ženám. Její přístup mi opakovaně dodával sebevědomí a sílu, neboli i jiný pohled na sebe, než jsem měla. Nezapomenu na to, když mě poprvé nalíčila dle sebe, jak mě ona vnímá. Vyrazila mi dech, protože najednou jsem místo holky viděla silnou a energickou ženu. A přesně taková jsem byla a potřebovala se naučit pracovat se svou energií. Naše cesty se pak na chvíli rozešli mým stěhováním a různými změnami a komplikacemi v životě. Až najednou jsem se ocitla úplně na dně a nevěděla jak dál pokračovat v životě. O své síle a odhodlání někde hluboko uvnitř jsem věděla, ale cítila jsem se v kolotoči svých pocitů a toho co mi říkalo okolí. Už jsem si nebyla jistá, zda já vidím věci správně. Měla jsem opět a opět pocit, že chyba je ve mně, že já se musím měnit, ubírat ze svých nároků a potřeb. A pak se mi rozsvítilo a požádala jsem Katku o terapie. Po letech mi někdo položil otázku, zda jsem opravdu šťastná a zda si vím představit můj život takto za 5let. Katka pořád ve mně viděla tu hodnotu jako ped 10 lety, naučila mě přemýšlet a vnímat svoji hodnotu. Naučila mě poslouchat sama sebe. Pořád slyším: ,,Markétka, počúvaš sa?,, Dala mi konkrétní rady, co dělat když mi bude nejhůř. Po letech trápení s mou diagnozou ,,generalizované úzkostní poruchy,, jsem se cítila lépe a lépe. Díky těmto terapiím jsem mohla velmi rychle vysadit léky a doteď čerpám z toho jak moc mi pomohla. Katka je opravdu poklad a má obrovské srdce. Moc si vážím, že ji můžu poznat a být s ní v kontaktu. 

od Veroniky , pre vás 

S Katkou sme sa spoznali veľmi nečakaným spôsobom a myslím si, že sme si hneď padli do očka. Vedeli sme sa okamžite porozprávať na rôzne témy. Svojou osobnosťou ma tak zaujala a oslovila až som si u nej dohodla stretnutie. Chodím k nej už nejakú dobu a môžem povedať, že je to úžasná osôbka s veľmi ľudským, profesionálnym a empatickým prístupom. Otvorila mi oči a ukázala aký môže byť život krásny, že nie vždy je všetko tak ako to človek vidí so svojho pohľadu. Pomohla mi vnímať sa ako ženu a vážiť si samú seba. Zároveň ma naučila EFT techniku, ktorá mi pomáha v najnáročnejších chvíľach. Myslím si, že v dnešnej dobe každý potrebuje niekoho takého vo svojom živote kto mu povie aj svoj nezainteresovaný názor a pohľad. Pre mňa sa Katka stala jednou s najbližších ľudí v mojom živote a veľmi si ju vážim. 


Od Janky pre vás, 


 Na Katku som natrafila úplnou náhodou, asi pred trištvrte rokom, kedy som hľadala skúsenú kozmetičku na líčenie...
Po prvom stretnutí s Katkou som cítila, že má niečo v sebe, čo z nej vyžaruje veľkú energiu...
Je to dar, ktorým dokáže pomôcť iným ženám k vedomému životu, sebaláske a sebaprijatiu.❤️
Katku som začala čoraz viac vyhľadávať, ako moju sprievodkyňu na ceste životom, pretože sama niekedy zablúdim do "slepých uličiek" a neviem, ktorým smerom sa mám v živote vydať...
Katka mi ukázala ako s láskou prijať všetky veci, ktoré sa mi v živote dejú, poďakovať za ne a uvedomiť si, že práve bez nich by som nebola tam kde som a tým kým som❤️...
...uvedomila som si, na čom v živote skutočne záleží.
Katka ma naučila, ako sa nebáť o svoju budúcnosť, pustiť svoje strachy a žiť v prítomnom okamihu, TU a TERAZ.
Vždy keď stojím na mieste a neviem ako ďalej, podá mi pomocnú ruku, a pomáha mi prijať a zvládnúť situácie a všetky skúšky, ktorým čelím.
Som veľmi vďačná Kati, že si sa objavila v mojom živote a ďakujem ti, že pri mne stojíš a pomáhaš mi.❤️

OD GABKY  : No uzasne Katka, prajem Ti, nech pomozes vela zienkam, lebo Teba to naozaj naplna... Aj Ty mne pomahas Katka, ani nevies ako,  naprklad tym Tvojim krasnym pozitivnym pristupom ku vsetkemu s cim sa stretnes a ako zbytocne nestresujes z nicoho, ako ja. A ukazujes mi, ze sa da vsetko zvladnut... Ako sa tam jedna dama vyjadrila, Ty mas proste taku neskutocne dobru energiu v sebe. Ja sa z toho tak tesim, ze este taky ludia existuju.