Maderoterapia

Maderoterapia je masážna technika pochádzajúca z Južnej Ameriky - Brazílie a Kolumbie.

Pri maderoterapii sa používajú rôzne tvarované nástroje a valčeky z čistého bukového dreva. Maderoterapia sa zameriava na podporu prekrvenia pokožky a toku lymfy. Napomáha redukcii a odstraňovaniu celulitídy a strií. Procedúra neinvazívna a hypoalergénna. Masáž je relaxačná a bezbolestná. Činnosť lymfatického systému sa podporí. Aplikáciou masáže špeciálne tvarovanými pomôckami sa dané miesto prekrví a tým sa urýchli látková výmena. Zároveň dochádza k jemnej stimulácii lymfatického systému, čím sa uvoľnia nahromadené toxíny. Podkožie v telesných partiách sa postupne zbaví nerovností a tým sa zmierňuje efekt celulitídy.

Na odstránenie celulitídy je veľmi dôležitá stimulácia lymfatického systému. Masáž drevenými pomôckami stimuluje tok lymfy a naštartuje sa metabolizmus, pričom sa z tela vylučujú toxíny a škodlivé látky, ktoré si telo ukladá do zásob.

Maderoterapia slúži na:

 • zmiernenie a odbúranie celulitídy
 • stimuláciu lymfatického systému
 • redukciu a elimináciu nahromadených tukov
 • detoxikáciu organizmu
 • urýchľovanie metabolizmu
 • uvoľnenie tela a mysle

Maderoterapia je vhodná pre:

 • ženy aj mužov, ktorí chcú prirodzeným spôsobom redukovať prejavy celulitídy alebo nahromadenie tukov
 • osoby trpiace opuchmi dolných končatín
 • športovcov na regeneráciu a uvoľnenie svalov po športových aktivitách

Maderoterapia je najúčinnejšia metóda proti celulitíde, spočíva v aplikácii špeciálnych valčekov vyrobených z dreva. Rozkladá celulitídu, vypne pokožku, tvaruje postavu, zbaví telo nadbytočnej vody, tým aj zmierňuje opuchy, rozprúdi lymfatický systém, naštartuje metabolizmus, zbaví telo toxínov, nadvihne zadok. Je to zdraviu prospešná neinvazívna metóda. Prvé výsledky sú viditeľné už po 5-tich sedeniach v závislosti od stupňa celulitídy a typu pokožky.  

Ako často robíme maderoterapiu?

Na dosiahnutie výsledkov sa odporúča vykonanie dvoch sérií v trvaní najmenej 10 procedúr. Jedna procedúra trvá 50 minút.

Keďže sa jedná o druh lymfatickej drenáže, po procedúre sa vyžaduje príjem veľkého množstva tekutín. Fyzická aktivita je žiadúca, ale musí byť primeraná, neodporúča sa ihneď po procedúre. V ten deň si jednoducho oddýchnite.

Aké masážne oleje používam?

Na maderoterapiu používam anticelulitídny olej, ktorý bol vytvorený špeciálne na tento účel.  Olej spolu s masážnymi valcami, stimuluje cirkuláciu a v podkožnom tkanive podnecuje zrýchlenie metabolizmu, spaľovanie tukových vrstiev, zmenšenie opuchov a zabraňuje zadržovaniu vody v tkanive. Týmto spôsobom sa tkanivo zbavuje toxických látok a tak prichádza k spevňovaniu pokožky, chudnutiu a formovaniu tela. Vďaka vitamínu E a kombinácii prírodných, bylinných olejov, spolu s už uvedenými výhodami, chráni a pestuje našu pokožku.

Ako vidíte, pre mnohé ženské kúzla nepotrebujeme čarodejný prútik. Už či sú to kulinárske špeciality alebo naša krása, stačí nám na to občas iba drevený valec.

Maderoterapia cenník / čas trvania terapie 50 min

Na dosiahnutie výrazných výsledkov sa odporúča vykonanie dvoch sérií v trvaní najmenej 10 procedúr. 

Jedna procedúra trvá 50 minút. 

35€  / 1 vstup  

150€ / 5 vstupov / 30€ 1 vstup 

250€ / 10 vstupov / 25€ 1 vstup  - Odporúča sa absolvovať 2x pre dosiahnutie výrazných výsledkov .

Upozorňujem Vás, že rezerváciu termínu je možné zrušiť 24 hodín vopred, inak sa Vám daný vstup odčíta z aktuálnej permanentky. V prípade, že ide o jednorázový vstup, tak pri nasledujúcej návšteve Vám bude účtovaný termín v plnej sume, ktorý ste nezrušili 24 hodín vopred. Ak sa to zopakuje 3krát, že na termín neprídete alebo ho neustále presúvate, ste na listine klientov, ktorých už neobjednávam a termíny Vám automaticky ruším. 

Detoxikácia tela

Masáž drevenými valčekmi stimuluje lymfatický systém, ktorého funkcia v našom tele je vylučovanie toxických látok. Nezdravé životné návyky, nekvalitné stravovanie a nedostatočný pohyb spôsobujú únavu lymfatického systému, čím toxické látky zostávajú v našom tele. Keď hovoríme o toxických látkach, rozumieme tým rôzne zvyšky, ktoré sme dostali do tela. Nie len tie, ktoré sú škodlivé a zdraviu nebezpečné, ale aj zvyšky tuku, cukru či aditív z jedla, ktoré v našom tele vytvárajú tukové vrstvy podobajúce sa pomarančovej kôre, teda celulitídu

V boji proti tomuto kozmetickému strašiaku, akým je celulitída, je práve stimulovanie lymfatického systému mimoriadne dôležité.

Komu a kedy sa  MADEROTERAPIA NEODPORÚČA?


Maderoterapia je  sa nevykonáva počas menštruačného cyklu alebo u tehotných a dojčiacich matiek. Maderoterapia sa nemôže vykonávať každý deň (môže sa vykonávať každý druhý deň)

Maderoterapiu nemôžu podstúpiť klienti s výraznými žilami či kapilárami na nohách, kŕčovými žilami, cystami a podobne. Pred prvou návštevou je potrebné konzultovať svoj zdravotný stav  a presvedčiť sa o vhodnosti procedúry vzhľadom na svoj zdravotný stav.

Kontraindikácie

 • vysoký a nízky krvný tlak
 • cukrovka
 • onkologické ochorenia
 • tehotenstvo a kojenie
 • čerstvé pooperačné stavy
 • akútne infekcie
 • ľudia ktorí majú problémy s edémami a opuchmi
 • trombóza
 • ochorenie srdca/obehového systému
 • kožné a zápalové ochorenia
 • bolestivé a vypuklé kŕčové žily

VŠEOBECNÉ PODMIENKY: 

1. Ak sa neviete dostaviť na objednaný termín, je potrebné ho zrušiť do 24 hodín, a to telefonicky, SMS. Pokiaľ termín nie je zrušený do 24 hodín, vstup je automaticky strhnutý z Vašej aktuálnej permanentky. Ak sa jedná o jednorazový vstup, v takom prípade si pri ďalšej návšteve účtujeme cenu zrušeného vstupu, ktorý nebol zrušený do 24 hodín vopred.

2. Ak svoj termín zrušíte 3krát a nedostavíte sa naň alebo ho neustále prehadzujete, takýchto klientov už viac neobjednávame a ďalšia rezervácia Vám bude automaticky zrušená.
3. Ak na svoj termín meškáte potom je Váš termín skrátený o daný čas meškania . O meškaní m treba informovať vopred.

4. Platnosť všetkých permanentiek je 3 mesiace od dátumu zakúpenia permanentky. Peniaze za zakúpené a nevyčerpané permanentky nevraciam. Zákazník ma právo zakúpenú a nevyužitú permanentku darovať, musí ma o však vopred informovať.
5. Platnosť darčekových poukážok je 6 mesiacov od dátumu zakúpenia poukážky. Ak si chcete rezervovať termín, treba ma pri rezervácii upozorniť , že máte darčekovú poukážku.
Ďakujem srdečne a tešíme na Vašu návštevu.