Aromaterapia

Liečenie vôňou 

Tvorím Emočné mapy, 

ktoré Vám pomôžu urobiť si jasno a pochopiť prečo sa Vám v živote opakujú podobné alebo rovnaké situácie .

Objednajte si svoj termín      :       ONLINE PORADŇA
najlepšie priamo na tel. 0918/768194
cena emočnej mapy + konzultácia : 50 eur


Všetko so všetkým súvisí za pomoci Terapeutických olejíčkov sa pozrieme na Vaše emócie .

 Vďaka terapii s emočnými mapami   môžeme rozpoznať  slabé miesta na fyzickej úrovni a takisto nájsť cestu k ich psychosomatickému pôvodu , a pomocou Odblokov  strachov, stresu , tráum z detstva ....ich technikami EFT  spoločne riešiť , aby vás viac neobťažovali . 

☑️cítite že zmena je nutná ?

☑️Stojíte na križovatke a neviete čo ďalej ?

☑️Pozrieme sa na vzorce Vášho chovania

☑️na Vaše aktuálne zdravotné problémy

☑️na to čo sa Vám aktuálne odohráva vo Vašom živote

☑️Vo vzťahu , vzťahoch

☑️V práci

☑️V oblasti financií

To všetko je zrkadlenie našich podvedomých vzorcov chovania .
Čo s tým ? rada pomôžem odhaliť a urobiť si jasno čo s tým a ako ďalej .

Objednajte si svoj termín     ONLINE PORADŇA   

   najlepšie    priamo na tel. 0918/768194
cena emočnej mapy + konzultácia   :  50 eur  / cca 60-120 min/

S akou značkou olejov pracujem?

Počas svojej  dlhoročnej  aromaterapeutickéj praxe som sa stretla s rôznymi značkami esenciálnych olejov, ale po vyskúšaní olejov terapeutické kvality značky na mojich odkazoch si priamo môžete o olejíčkoch viac čítaš a zároveň si ich môžete zakúpiť priamo tam . 

doTERRA             https://mydoterra.com/katyv

a Bewit                 https://mybewit.com/r/0qrqqh59flh1905e

som sa rozhodla pracovať s týmito dvomi značkami  .  Vnímam tieto oleje ako veľmi energeticky čisté , a vysokou vibráciou. Preto vo svojej praxi pracujem práve  s nimi. 

RELAXAČNÁ Dotykova terapia

+ Aromaterapia + Muzikoterapia

Objednajte si svoj termín  :          ONLINE PORADŇA          alebo  0918/768194 
  60 min / 35 eur  ,    120 min /  50-70 eur 

Čo Vás čaká pri dotykovej relaxačnej terapii ? ? ?

Celková harmonizácia bytosti , uvoľnenie napätia , úplné zrelaxovanie na všetkých úrovniach , ošetrenie pleti, dekoltu, šije, hlavy cez energetické body . To všetko podporíme Aromaterapiou a Musikoterapiou.

❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Ako funguje Aromaterapia?

Schopnosť esenciálnych olejov vplývať na myseľ i na telo z nich robí skutočne jedinečné terapeutické činitele.

Tri vlastnosti olejov, spolupracujúce v harmónii, dávajú aromaterapii široký záber jedinečných zdravotných benefitov:

emocionálnych, fyzických a mentálnych.

Čo  v rámci aromaterapie ponúkam?

- Konzultácie použitia esenciálnych olejov pre fyzické zdravie Teba a Tvojich blízkych

- Konzultácie použitia esenciálnych olejov pre podporu emočnej pohody a liečenia Teba a Tvojich blízkych
- Konzultácie použitia esenciálnych olejov ako podpory na Tvojej ceste osobného rozvoja


CPTG®, certifikované čisté esenciálne oleje terapeutickej triedy sú silnými agentmi pre prirodzené zdravie kvôli svojej:

  • Vôni, prostredníctvom ktorej sa sila aromatických molekúl dostáva priamo centrálnych častí mozgu, kde ovplyvňujú uvoľňovanie hormónov a neurotransmiterov, posilňuje imunitný systém a vyvažuje telesné systémy. Vôňa môže mať priamy vplyv na vaše emócie a pamäť, a umožňuje aromaterapii, aby mala silný účinný vplyv na skoro každý aspekt nášho zdravia.
  • Chémia a aktivita aromatických molekúl na bunky tela. V esenciálnych olejoch je približne 3,000 známych chemických zložiek (pomerne jednoduchý olej môže obsahovať od 80 do 300 z nich; a esenciálny olej, ako je levandula je ešte oveľa komplexnejší. ), z ktorých všetky majú vedecky zdokumentované terapeutické činnosti.
  • Frekvencia, niečo ako xi (alebo chi) z tai chi, xigong alebo akupunktúry, čo umožňuje olejom, aby doslova zvýšili energetické úrovne vášho tela, podporujú imunitu a lepšiu úroveň celkového zdravia.
  • Zatiaľ čo všeobecné chápanie aromaterapie zdôrazňuje iba vôňu olejov...

Ak vám oleje neposkytujú všetky tieto veci, nedostávate zo svojej Aromaterapie všetko, čo môžete.

Objednajte si svoj termín

0918/768194

Esenciálne oleje

Esencia, duša rastlinky.

Ich používanie pre liečenie tela a duše siaha tak hlboko, ako samotná história ľudstva. Či už vo forme použitia celej bylinky (fytoterapia) alebo neskôr v ich čistej, koncentrovanej podobe. 

Sú to prírodné aromatické látky, ktoré sa prirodzene nachádzajú v semenách, kmeni, stonkách, koreňoch, kvetoch a iných častiach rastlín. Okrem toho, že majú mimoriadne blahodárny účinok na naše fyzické zdravie a dokážu čisto prírodnou terapiou pomôcť veľkej väčšine zdravotných problémov. Svojou energiou a vôňou dokážu meniť aj naše emócie na podvedomej úrovni  a podporovať tiež proces našej premeny .

Dokážu prostredníctvom svojej vibrácie otvoriť tému ktorá sa nás v živote aktuálne týka a zároveň nám dodať podporu pri jej riešení. Taktiež ale oleje dokážu poukázať na to, čo je v našich životoch ešte nespracované, ukryté v tieni nášho podvedomia . Už som sa toľkokrát vo svojej praxi presvedčila, že esenciálne oleje nám dokážu presne ukázať to , čo  sami vo svojom  živote ani nechceme vidieť. 

Olejíčky  nám na podvedomej úrovni povedia  o nás pravdu, či to chceme alebo nie :)

Preto ich často a s obľubou používam vo svojej práci a nádherne mi pomáhajú pri tvorbe Emočných máp . 

Nádherné voňajú a svojou vôňou s nami pracujú na všetkých úrovniach nášho bytia , bez toho aby sme si to niekedy uvedomovali ...

Ak ste si niekedy privoňali k ruži, zakúsili ste aromatické vlastnosti esenciálnych olejov. Tieto prírodne sa vyskytujúce, prchavé vonné zlúčeniny sa nachádzajú v semenách, kôre, stonkách, koreňoch, kvetoch a iných častiach rastlín. Esenciálne oleje poskytujú rastlinám ochranu pred enviromentálnymi hrozbami a zohrávajú úlohu pri opeľovaní rastlín. Okrem toho, že esenciálne oleje majú vrodené pozitívne účinky pre rastliny a že sú krásne voňavé pre ľudí, tiež sa oddávna používali pri príprave jedál, starostlivosti o krásu a zdravie.

Ako sa používajú esenciálne oleje?

Esenciálne oleje majú širokú škálu použití pre emočné a telesné zdravie. Dajú sa používať jednotlivo alebo v komplexných zmesiach jedným z troch spôsobov:

Aromaticky

Keď sa určité oleje rozptyľujú za pomoci difúzera, môže to mať veľmi povzbudivé účinky, kým iné oleje môžu pôsobiť utišujúco a upokojujúco. Difúzovanie esenciálnych olejov dokáže prečistiť vzduch a zbaviť ho nechcených pachov.

Lokálne

Pokožka dokáže veľmi ľahko absorbovať esenciálne oleje a preto môžu byť bezpečne nanášané lokálne.

Vnútorne

Niektoré esenciálne oleje majú bohatú históriu používania vo varení a dajú sa cielene používať ako doplnky stravy pre zdravie.

Esenciálne oleje sú úžasným a sľubným spôsobom, ako sa starať o Vaše zdravie a tiež zdravie Vašej rodiny. Nezáleží na tom, či esenciálne oleje nanášate lokálne na pokožku alebo si užívate ich vonné účinky prostredníctvom difúzie či ich užívate vnútorne, pretože pozitívne účinky esenciálnych olejov sú neobmedzené.

Preto sa budete chcieť uistiť, že esenciálne oleje, ktoré používate, vedia splniť to, čo sľubujú. Budete sa chcieť utvrdiť v tom, že si vyberiete esenciálne oleje kvôli ich účinnosti a čistote.