Ako  Ti môžem pomôcť? 


Chcem zdarma tvoj e-book Seba hodnoa ŽENY

🤍 KatyV 🤍

DOSTALA SVOJE UZKOSTI POD KONTROLU A NAUČILA SA TECHNIKY, KTORÉ JEJ POMÁHAJÚ BYŤ V POHODE A TO VĎAKA MÔJMU TRÉNINGU TECHNÍK EFT

a toto JE PRESNE TEN VÝSLEDOK KTORÝ ma NAPLŇA na mojej práci, keď mi píšete takéto úžasne spätné väzby

Minule keď som robila tréning na tému AKO SA ZBAVIŤ STACHU … Ženy boli nadšene a boli veľmi vďačné a uľavilo sa im, keď videli, že problém ktorý riešia ony je ,,normálny,, a aj iné ženy ho majú a dokonca ho už aj vedia zvládať, ba dokonca sa ho už úplne zbavili. A dnes už žijú slobodný život v pokoji

Tréning si ešte stále môžeš zarezervovať stačí keď mi pod príspevok napíšeš CHCEM .

Chceš mať tiež výsledky? a vedieť Ako pracovať s EFT technikami na svojom strachu, obavách, úzkostiach, bolestiach... 

Prihlás sa , do TRENINGU S TECHNIKAMI EFT na uvoľnenie negatívnych emócií a uč sa so mnou, ako sa viac uvoľniť a žiť slobodnejší život bez strachov a obmedzení. 


Pridaj sa na moju Fan page na FB

Teším sa na TEBA s láskou

🤍 KatyV 🤍

AK chceš môžeš  u mňa absolvovať tréning, ktorý Ti do života prinesie slobodu, život bez stresu, strachu a negatívnych emócií, ale aj fyzických bolestí a iných obmedzujúcich vzorcov chovania, môžeš si načítať viac klik dole na odkazy :-) 

teším sa na Teba 

Registráciou súhlasím s použitím mojich údajov na marketingové účely stránky .

Vitajte v skupine Cesta odvážnej ženy - ČLENSKÁ SKUPINA 

Ahoj Odvážna Žena. Ak si sa dostala až sem , tak to je známka toho , že naozaj chceš urobiť zmenu vo svojom doterajšom živote. Táto skupina je naozaj pracovná.

RIEŠIME TU REÁLNE BLOKY, VZORCE, NASTAVOVANIE HLAVY A PRACUJEME KONKRÉTNE V PRAXI.

JA TA BUDEM VIESŤ, UKÁŽEM TI PREČO SA TI V ŽIVOTE DEJU VECI AKO SA DEJU A NAUČÍM ŤA REÁLNE SA NA SVOJ ŽIVOT POZRIEŤ INAK.

NAUČÍM ŤA MYSLIEŤ INAK A NAUČIM ŤA TECHNIKY, KTORÉ MÔŽEŠ POUŽÍVAŤ DENNO DENNE NA ZLEPŠENIE SVOJHO ŽIVOTA A ŽIVOTA SVOJICH NAJBLIŽŠÍCH. S LÁSKOU A VĎAKOU ZA TVOJU ĎÔVERU SA SPOLOČNE POHNEME V PRED. 

Teším sa na TEBA s láskou

🤍 KatyV 🤍